Dialab Medical Service – 2011 yilda tashkil etilgan va xozirgi kunda O'zbekistondagi eng yirik klinika tarmoqlaridan biri xisoblanadi. Klinika tibbiy diagnostika va laboratoriya tadqiqotlari sohasida yetakchi sifatida tanilgan. Hozirgi kunda klinikaning 10 dan ortiq filillari mavjud. Dialab Medical'ning ajralib turuvchi xususiyati - bu taqdim etilayotgan tahlillarning yuqori aniqligi. Klinika zamonaviy laboratoriya texnologiyalari va uskunalaridan foydalanib, xatolik ehtimolini minimallashtirishga va bemorlar uchun eng yaxshi natijalarni taqdim etishga xarakat qiladi. Dialab Medical keng qamrovli xizmatlarni taklif etadi, jumladan, turli tahlillar, diagnostika, va yuqori malakali shifokorlar ko'rigi.
Bugungi kunda Dialab Medical Service 5 ta zamonaviy laboratoriya majmuasiga ega. Klinika 1700 dan ortiq turdagi laboratoriya tekshiruvlari hamda instrumental va kompyuter diagnostikasi xizmatlarini taklif etib, shifokor va bemorlarga butun umri davomida o‘z salomatligiga g‘amxo‘rlik qilishda samarali yordam bermoqda. Dialab Medical Service tadqiqotlari natijalari Markaziy Osiyodagi barcha tibbiyot muassasalari tomonidan tan olingan.